Nasze Konkursy

H&M HOME – OPIS KONCEPTU

Idea H&M Home to „Moda dla Domu” – artykuły wyposażenia wnętrz łączące najnowsze światowe trendy i świetną cenę. Każdego sezonu znaleźć tam można poduszki, narzuty na łóżko, pościel czy ręczniki. W kolekcji dostępne są także produkty dekoracyjne, takie jak szklane wazony, drewniane tace, ceramika czy nakrycia stołowe, które dodadzą wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu.

Tej jesieni, w kolekcji H&M Home szczególne ważny jest elegancki i pełen dramatyzmu styl Vintage Bohemia, wzbogacony barokowymi nadrukami na poduszkach i pościeli. Miłośnikom bardziej przytulnych wnętrz spodobają się zasłony, obrusy i ręczniki w motywy roślinne i kwiatowe, a także akcesoria łazienkowe ze wzorem barwnej koronki.

W ofercie H&M Home dostępna jest także pełna kolekcja dla dzieci oraz linia produktów dla noworodków, wykonana z bawełny organicznej.

„Jestem zachwycona różnorodnością w tegorocznej jesiennej kolekcji H&M Home. Jest tak wiele sposobów, na które można wyrazić swój własny styl – od barokowego przepychu przez czysty minimalizm, aż po zabawę kolorem i motywami kwiatów czy serduszek” mówi Evelina Kravaev Söderberg, Szefowa Działu Projektów H&M Home.

Linia H&M Home będzie dostępna jesienią 2013r. w istniejących i nowo otwieranych sklepach w: Nowym Sączu (C.H. Trzy Korony), Gdyni (C.H. Wzgórze), Poznaniu (C.H. Poznań Główny i C.H. Malta), Krakowie (C.H. Bronowice) oraz Warszawie (C.H. Klif).

Każda kolekcja H&M Home jest budowana wokół czterech stylów:

style H&M HOME

Natomiast kolekcja dziecięca dzieli się na poszczególne grupy:

style H&M HOME dziecięce

Sprawdź LOOKBOOK: aranżacje i produkty

Połącz się z ELLE

2013/Elle/10
  • Opis Konkursu
  • Regulamin w PDF
  • H&M HOME Opis Konceptu
  • H&M HOME Lookbook
  • Masz pytanie? Napisz do nas!
  • Jury

Patronaty

  • Instytut Wzornictwa Przemysłowego